Kontaktuj nás
- Xinkaihe Priemyselný zóna, Chengdong Ulica, Wenling Okres, Taizhou Mesto, Zhejiang Provincia, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Jednosmerný invertorový plazmový rezací stroj
Typ stroja: Zváracia fréza
Použiteľné odvetvia: Stavebné práce
Miesto pôvodu: Zhejiang, Čína
Názov značky: SPARK
Napätie: 1PH230V
Popis
Rýchle podrobnosti
| Typ stroja | Zváracia fréza |
| Aplikovateľné odvetvia | Stavebné práce |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Názov značky | ISKRA |
| Napätie | 1PH230V |
| Aktuálne | 10-100A |
| Menovitá kapacita | 4.8-15.2 KVA |
| Použitie | rezanie zváranie |
| Záruka | 1 rok |
| Poskytovaný popredajný servis | Online podpora |
| Meno Produktu | vysokofrekvenčné iskrové jednosmerné zváranie 230 V rez-40 rezanie |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Maximálne napätie naprázdno | 230V |
| Efektívnosť | 85 percent |
| Menovitý pracovný cyklus | 60 percent |
| Trieda izolácie | H |
| Stupeň ochrany | IP21S |
| Schopnosť zásobovania | 50 000 kusov/kusov za mesiac |
| Podrobnosti o balení | Kartón |
| Prístav | Ningbo |
Funkcie a vlastnosti
1. Použite technológiu vysokofrekvenčného meniča, optimalizovaný dizajn, svetelný efekt a úsporu energie.
2. S automatickou dĺžkou oblúka a kompenzačnou funkciou, stabilný elektrický oblúk, menej rozstreku. Elektrický oblúk má vysokú penetračnú silu. Použitie stlačeného vzduchu zaručuje bezpečnú a spoľahlivú prevádzku.
3. Hlboký kúpeľ, krásny vzhľad.
4. Jednoduchý a spoľahlivý riadiaci postup, nízka miera poruchy, jednoduchá údržba, s vynikajúcou dynamickou odozvou.
5. Nepretržite a trvalo zvárajte obrobok, vysoká účinnosť s vysokým prúdom
6. Zabudovaná ochrana proti prehriatiu, ochrana proti prepätiu, ochrana pod napätím a nedostatok ochrany proti tlaku stlačeného vzduchu.
7. Nastaviteľný výstupný prúd na uspokojenie požiadaviek na rezanie rôznych materiálov a hrúbky pracovných dosiek.
8. Rýchla rezná rýchlosť, hladký rez, žiadna deformácia a vysoká miera využitia listových materiálov.
9. Požiadajte o vozidlá, stavbu lodí, kotolne, chemikálie, potraviny, medicínu, kuchynské prostredie na spracovanie strojov atď.



Populárne Tagy: Jednosmerný invertorový plazmový rezací stroj, Čína výrobcovia jednosmerných invertorových plazmových rezacích strojov, dodávatelia, továreň, Nákup sprievodcu strih, Bezpečnostné pokyny pre rezanie stroja, scenár použitia rezacieho stroja, dátový list pre rezanie stroja, komerčný strih, Čistý strihaný strih
Tiež sa vám môže páčiť


















