Kontaktuj nás
- Xinkaihe Priemyselný zóna, Chengdong Ulica, Wenling Okres, Taizhou Mesto, Zhejiang Provincia, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668

Transformátorový bezplynový zvárací stroj MIG s kompaktným horákom
Materiál / Spracovanie kovu: nehrdzavejúca oceľ
Menovité vstupné napätie: 230
Typ tavenia drôtu: Prenos sprejom
Max. Kapacita záťaže:24,3
Menovitý pracovný cyklus pri 40 stupňoch (MIG): 60
Popis
Rýchle podrobnosti
| Materiál / kov Spracované | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovité vstupné napätie | 230 |
| Typ tavenia drôtu | Prenos sprejom |
| Max. Kapacita záťaže | 24.3 |
| Menovitý pracovný cyklus pri 40 stupňoch (MIG) | 60 |
| Rýchlosť podávania drôtu | 0.6-1.2 cm |
| Rozmery | 97*94,5*48 cm |
| Použitie | Zváranie |
| Napätie | 3ph 380V |
| Certifikácia | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Záruka | 1 rok |
| Poskytovaný popredajný servis | Online podpora, k dispozícii podpora tretích strán v zahraničí |
| Aplikovateľné odvetvia | Stavebniny, Opravovne strojov, Stavebné práce |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Typ | arc 300 mosfet invertorový zvárací stroj |
| Hmotnosť | 148 kg |
| Výkon (W) | 10,9 kW |
| Schopnosť zásobovania | 1000 kusov/kusov za mesiac |
| Podrobnosti o balení | Kartón |
| Port | Ningbo, Šanghaj |
Funkcie a vlastnosti
1. Výkonná zváračka na co2. Jednoduchá inštalácia
2. Široká škála pracovného materiálu, Vhodné pre profesionálnu prácu pre priemyselné použitie.
3. Dlhšia životnosť, vybavený regulátorom rýchlosti podávania drôtu.
4. Odolnosť voči korózii, pre lepšiu kontrolu zváracieho tepla.
5. Dve kolieska s dvoma gumenými kolieskami, pohodlné premiestňovanie.
6. Dodáva sa s integrovaným horákom MIG, uzemňovacou svorkou, prilbou, kefou a kladivom, zváracím káblom, kontaktnými hrotmi a kartónovou krabicou.


Certifikát






Populárne Tagy: transformátorový bezplynový mig zvárací stroj s kompaktným horákom, Čína transformátorový bezplynový mig zvárací stroj s kompaktnými výrobcami horákov, dodávatelia, továreň, MIG zváracia stroj na zváracie rámy, MIG Zváracie zariadenie náhradné diely, MIG zváracia stroj na výrobu nábytku, MIG zváracie zariadenie na zváracie konštrukcie, Ja zvárací drôt, oxid uhličitý na zváranie MIG
Tiež sa vám môže páčiť











