Kontaktuj nás
- Xinkaihe Priemyselný zóna, Chengdong Ulica, Wenling Okres, Taizhou Mesto, Zhejiang Provincia, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Mosfet 3PCB invertor MMA Big Body
Model: MMA{0}/180/200/250
Menovité vstupné napätie: 230
Menovitý pracovný cyklus @40 stupňov: 60
Max. Kapacita záťaže:9,5
Stav: Nové
Popis
Rýchle podrobnosti
| Model | MMA{0}/180/200/250 |
| Menovité vstupné napätie | 230 |
| Menovitý pracovný cyklus @40 stupňov | 60 |
| Max. Kapacita záťaže | 9.5 |
| Podmienka | Nový |
| Miesto pôvodu | Zhejiang, Čína |
| Názov značky | Iskra |
| Oblúkový prúd | 20-250 A |
| Pulzná frekvencia | 50/60 Hz |
| Prúd pilotného oblúka | 20-250 A |
| Menovitý pracovný cyklus | 60 percent |
| Typ motora | DC MOTOR |
| Rozmery | 48*28*33 cm |
| Použitie | Zváranie |
| Napätie | možno prispôsobiť |
| Certifikácia | RoHS CE GS EMC TUV ISO |
| Záruka | 1 rok |
| Poskytovaný popredajný servis | Online podpora, k dispozícii podpora tretích strán v zahraničí |
| Aplikovateľné odvetvia | Stavebniny, Stavebné práce |
| Vstupné napätie | 1PH 230V |
| Faktor výkonu | 0,93 COS |
| Stupeň ochrany | IP21S |
| Typ | oblúková/mma 200 invertorová zváračka |
| Výkon (W) | 9,5 kW |
| Schopnosť zásobovania | 20 000 kusov/kusov za mesiac |
| Podrobnosti o balení | kartón |
| Port | Prístav Ningbo |
Funkcie a vlastnosti
1. Špeciálny dizajn MMA s vysokou kvalitou pre 3PCB IGBT alebo MOSFET
2. Vysoká účinnosť pre ručné zváranie, úspora energie, atraktívnejší dizajn.
3. Vynikajúce vysokofrekvenčné zapaľovanie, až takmer 100 percentná úspešnosť, zlepšuje efektivitu práce
4. Skvelý výkon, so silnou kompenzačnou schopnosťou, odolný voči kolísaniu napätia.
5. Oblúk je stabilný, keď je prúd malý, vynikajúci na zváranie tenkých plechov
6. Ľahký, kompaktný, ľahko ovládateľný.
7. Dodáva sa kompletne s držiakom elektródy, uzemňovacím káblom, ručným štítom a zváracou kefou, kartónová krabica.
8. Nastaviteľná čistá šírka a čistý rozsah na splnenie vysokých technických požiadaviek, silná schopnosť proti kolísaniu napájania, pomer dosahuje 15 percent (priemyselná požiadavka 10 percent)
9. Použiteľné na zváranie všetkých druhov nízkouhlíkovej ocele, stredne uhlíkovej ocele a legovanej ocele atď.







Populárne Tagy: mosfet 3pcb invertor mma veľké telo, Čína mosfet 3pcb invertor mma veľké telo výrobcovia, dodávatelia, továreň, nebezpečenstvo zvárania MMA, MMA Zváranie obytných výrobkov, Časti zváracieho stroja MMA, Zváracia stroja MMA pre kov, zvárací kĺb MMA, MMA zváranie inovatívnych výrobkov
Tiež sa vám môže páčiť

















