Kontaktuj nás
- Xinkaihe Priemyselný zóna, Chengdong Ulica, Wenling Okres, Taizhou Mesto, Zhejiang Provincia, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Tri PCB 15kg drôtový MIG zvárací stroj
Materiál / Spracovanie kovu: nehrdzavejúca oceľ
Menovité vstupné napätie: 230
Typ tavenia drôtu: Prenos sprejom
Max. Kapacita záťaže:11,9
Menovitý pracovný cyklus pri 40 stupňoch (MIG): 60
Popis
Rýchle podrobnosti
| Materiál / kov Spracované | Nehrdzavejúca oceľ |
| Menovité vstupné napätie | 230 |
| Typ tavenia drôtu | Prenos sprejom |
| Max. Kapacita záťaže | 11.9 |
| Menovitý pracovný cyklus pri 40 stupňoch (MIG) | 60 |
| Rýchlosť podávania drôtu | {{0}}.8-1.0 cm |
| Rozmery | 56*29*52 cm |
| Použitie | Zváranie |
| Napätie | 38V |
| Certifikácia | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Záruka | 1 rok |
| Poskytovaný popredajný servis | Online podpora, k dispozícii podpora tretích strán v zahraničí |
| Aplikovateľné odvetvia | Obchody so stavebným materiálom, Stavebné práce, Energetika a baníctvo |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Menovitý pracovný cyklus | 60 percent |
| Trieda izolácie | H |
| Stupeň ochrany | IP21S |
| Typ | zvárací stroj mig 250 |
| Hmotnosť | 19 kg |
| Výkon (W) | 8,4 kW |
| Schopnosť zásobovania | 2000 kusov/kusov za mesiac |
| Podrobnosti o balení | Kartón |
| Port | Ningbo, Šanghaj |
Funkcie a vlastnosti
1. Najlepší CO2 zvárací stroj vhodný pre 15kg drôt.Použite vysokofrekvenčnú invertorovú technológiu, optimalizovaný dizajn, svetelný efekt a úsporu energie.
2. S funkciou automatickej kompenzácie dĺžky oblúka, stabilný elektrický oblúk, menej rozstreku, elektrický oblúk má vysokú penetračnú silu.
3. Hlboký kúpeľ, krásny vzhľad.
4. S vynikajúcou dynamikou
5. Odozva. Jednoduché spustenie oblúka s funkciami automatickej ochrany proti nadmernému prúdu a prehriatiu.
6. S vysokým pracovným cyklom, výkonom a účinnosťou, plynulé nastavenie pre prúd, napätie, rýchlosť podávača drôtu
7. Nepretržite a trvalo zvárate obrobok, vysoká účinnosť s vysokým prúdom.
8. Vhodné na zváranie všetkých kráľov materiálov, ako je uhlíková oceľ, legovaná oceľ, liatina a nehrdzavejúca oceľ atď.





Populárne Tagy: tri pcb 15kg drôtové mig zváracie stroje, Čína výrobcovia troch pcb 15kg drôtových mig zváracích strojov, dodávatelia, továreň, Trendy v zváracom stroji MIG, Dopyt po zváracom stroji MIG, vysokorýchlostný zvárací stroj MIG, MIG zváracia stroj na zváracie potrubia, MIG Zváracie vybavenie, MIG zváračský stroj pre automobilový priemysel
Tiež sa vám môže páčiť















